Hikayemiz

Londron “Tam Hizmet Reklam Ajansı” olarak, 2016 yılında üç temel değer üzerine kuruldu: Yaratıcılık, tutku ve Ar-Ge. 2018 yılının başlarında kabuk değiştiren yapımızla innovasyon sürecimizi tamamladık. “Tam Hizmet Reklam Ajansı” olmanın gereklerine ve altyapısına sahip olan Londron bugün reklam verenlerine; Strateji, Yaratım, Grafik, Uygulama, Prodüksiyon, Müşteri İlişkileri, Medya Planlama-Medya Satınalma, Dijital Medya, İ.K ve Halkla İlişkiler hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

  • VİZYONUMUZ

Yaratıcı bakış açımızla hızla gelişen reklamcılık sektörünün trendlerini takip edip markanızı en iyiler arasında üst sıralara taşımak en önemli vizyonumuzdur. İşimize olan sadakatimizi güvenle perçinleyip sunduğumuz müşterilerimize yeni ve farklı bir soluk getireceğimiz her projeyle müşteri porföylerini genişlettip uzun soluklu projelerde yer alacak yeni partnerler katmak için piyasa araştırmaları yaparak en uygun zamanda doğru reklam çıkışlarıyla sektörlerinde yer alan köklü ve güvenilir firmalar arasında anılmasını sağlamaktır.

Müşterilerimiz için teknolojinin her yeniliğini takip edip aynı zamanda emek verdiğimiz her projede sürdürülebilir çevreye ve insan hak ve özgürlüklerine saygılı ve ahlaki sürekliliğini sağlayacak kalitede hizmet sunmak için çalışıyoruz.

 

  • MİSYONUMUZ

Her projede kazandığımız tecrübelerimizin kattığı güvenle sektörde bilinirliğimizi arttırmak ve ulusal pazarda yer edinip istihdam sağlayarak ülke ekonomisinin canlanmasına katkıda bulunmak öncelikli misyonumuzdur.

Copyright © Londron Production